™ FIFA Champions League ™
SALUT bounce ! Bun venit pe site-ul ™️ FIFA CHAMPIONS LEAGUE ™️ !!! Faceti-va cont si inscrieti-va in comunitatea noastra :punk: ! Condu-ti echipa spre VICTORIE :cheers: !!! FAIR - PLAY IS THE GAME bounce !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

REGULAMENT GENERAL !!!

1.Nu este admis limbajul vulgar precum nici neparticiparea la meciuri .
2.In cazul in care un jucator nu poate juca un meci din anumite motive este obligat sa anunte moderatorul ligii in care sunteti pentru a obtine o amanare.Amanarea se acorda pentru maxim 48 de ore de la termenul limita pana cand trebuie jucat meciul,fiecare jucator va putea intr-un sezon sa amane 2 duble manse.
3.In cazul in care jucatorul nu isi joaca minim jumatate din meciurile din liga , nu va mai avea voie sa joace sezonul urmator .
4.In cazul in care jucatorii se cauta pe mess dar nu se nimereste sa se intalneasca pana la termenul limita , meciul va fii egal .
5.Nu este permisa folosirea patch-urilor care afecteaza multyplayeru,cei care au astfel de patchuri au la dispozitie 24 de ore sa reinstaleze jocul pentru nu a fi exclus din campionat .
Level of Detail:Medium/Hight
7.In cazul in care un meci se intrerupe se vor juca minutele ramase , de exemplu: daca meciul se intrerupe in minutul 60 se va relua meciul si se va mai juca inca 30 de minute adica din muntul 0 pana in minutul 30.
8.Scorul final se considera cel din minutul 90.Nu se joaca prelungiri in caz de egalitate.
9.Maxim 3 cartonse rosii pe meci,daca veti avea mai multe veti pierde meciul cu 3-0
10.Este interzisa executarea cornerelor pe bara .
11.Pt injurii aduse la adresa adversarului jucatorul va fi penalizat cu pcte in clasament (-1 pct ,-2 pcte sau - 3 pcte sau chiar mai mult depinde de gravitate si poate ajunge chiar pana la excluderea din camp ) si in functie de injuriile adresate vor fii si penalizari cu bani din bugetul echipei ...asta doar dak cel care a fost injurat aduce dovezi privind acest lucru .
12.Nu aveti voie sa repetati meciurile indiferent de rezultate .